OTTO Media

12 MAJ 2017
otto pratner - duzy obraz

OTTO Work Force na 5. Międzynarodowym Forum AGD

Kategoria: News

Jak znaleźć odpowiedniego pracownika, który sprawdzi się w branży logistycznej i produkcyjnej, i czy jest to w ogóle możliwe? Na te pytania odpowie Frank van Gool, założyciel i dyrektor generalny OTTO Work Force, podczas 5. Międzynarodowego Forum Producentów i Dostawców AGD w Europie. Frank van Gool przedstawi innowacyjny system dopasowania kandydatów OTTO Best Match opracowany w Holandii.

W dniach 16-17 maja 2017 r. w Łodzi odbędzie się 5. edycja Międzynarodowego Forum Producentów i Dostawców Artykułów Gospodarstwa Domowego w Europie. Jest to najważniejsza europejska konferencja poświęcona branży AGD. W tym roku podczas wydarzenia eksperci opowiedzą m.in. o wpływie konsumentów na branżę; kondycji sektora w Polsce, Europie i na świecie oraz aktualnych wyzwaniach dla logistyki i produkcji związanych ze zmieniającym się rynkiem pracy. Partnerem merytorycznym konferencji zostało OTTO Work Force, największa międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy w Europie.

Sektor produkcji i logistyki szczególnie mocno odczuwa niedobory kadrowe. Problemem jest także nieustanna rotacja pracowników, a co za tym idzie koszty związane z rekrutacją i wdrażaniem nowych osób. Przyczyną takiej sytuacji jest najczęściej nieodpowiednie dobranie kandydata do oferowanego stanowiska pracy. W efekcie traci na tym pracodawca, który nie ma sprawdzonej i pewnej załogi oraz pracownik, który nie czerpie satysfakcji w wykonywanych zadań i w końcu rezygnuje z pracy. Na tych ważnych dla sektora kwestiach skupi się podczas konferencji Frank van Gool, założyciel i dyrektor generalny OTTO Work Force, który przedstawi OTTO Best Match, innowacyjny system dopasowania kandydatów do stanowisk w produkcji i logistyce.

„System Best Match umożliwia dobieranie kandydatów do pracy poprzez zestawienie ich z profilem najlepszego pracownika w danej firmie w określonym obszarze. Wcześniej kandydaci muszą wykonać kilka specjalnie opracowanych testów sprawdzających wyniki osiągane w zakresie jakości, produktywności i osobowości. Więcej o tym rozwiązaniu opowiemy podczas tegorocznego Forum.” – zapowiada Tomasz Dudek, Dyrektor Operacyjny OTTO Work Force na Europę Środkowo-Wschodnią.

Zapraszamy 16 maja 2017 r. na 5 Międzynarodowe Forum Producentów i Dostawców AGD w Europie.