OTTO Media

13 PAŹ 2017
Ukraina biuro strona duże

OTTO intensyfikuje działania na Ukrainie

Kategoria: News

OTTO Work Force Polska, jedna z największych międzynarodowych agencji pośrednictwa pracy, rozwija swoje struktury rekrutacyjne na Ukrainie. W październiku 2017 roku agencja uruchomiła biuro rekrutacyjne w Zaporożu w południowo-wschodniej części Ukrainy.

Biuro w Zaporożu to już trzeci oddział OTTO na Ukrainie, po Lwowie i Tarnopolu. Agencja systematycznie rozbudowuje własną sieć biur rekrutacji, co umożliwia kontrolowanie całego procesu i zachowanie jak najwyższej jakości. Własne struktury na Ukrainie pozwalają także uniknąć wszechobecnej na wschodzie korupcji.

 

„OTTO zatrudnia pracowników z Ukrainy od 2013 r. i z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie Ukraińców pracą w Polsce. Dziennie oddelegowujemy do naszych klientów ponad 3 tys. pracowników ze wschodu. Ponieważ niedobory kadrowe w naszym kraju systematycznie rosną intensyfikujemy działania i rozwijamy biznes na Ukrainie oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Chcemy w ten sposób ograniczyć ryzyko i zapewnić naszym Klientom dywersyfikację źródeł nowych pracowników.” – wyjaśnia Tomasz Dudek, Dyrektor operacyjny w OTTO Work Force Polska.

 

W czerwca 2017 roku agencja OTTO Work Force Polska otworzyła pierwsze biuro rekrutacyjne w Mołdawii, a teraz trzeci oddział na Ukrainie. W najbliższych miesiącach OTTO planuje otwarcie kolejnych biur w innych państwach wschodnich.