OTTO Media

04 GRU 2017
jubilaci otto duzy

Niespodzianka od OTTO Work Force dla ponad 100 Jubilatów

Kategoria: Uncategorized

Kolacja dla jubilatów OTTO Work Force: obalone mity o branży pracy tymczasowej

We wtorek, 28 listopada, restaurację Klein Zakopane w Giesbeek wypełniło 140 gości zaproszonych przez OTTO Work Force. Spośród nich ponad 100 osób to pracownicy tymczasowi, którzy przepracowali w agencji pośrednictwa pracy co najmniej dziesięć lat. Znalazło się również miejsce dla pracowników działów On-Site OTTO i osób kontaktowych klientów, do których od lat oddelegowujemy naszych jubilatów. Dzięki tak dużej liczbie jubilatów OTTO Work Force obala mity o branży pracy tymczasowej.

Mit: praca za pośrednictwem agencji zatrudnienia jest tymczasowa i niczego nie gwarantuje

To prawda, że stanowiskami tymczasowymi często rozwiązuje się na przykład sezonowe szczyty zapotrzebowania, ale agencje zatrudnienia mają też wiele stanowisk, które nie tylko nie są tymczasowe, ale oferują atrakcyjne perspektywy. Co więcej, OTTO Work Force woli, żeby wszyscy pracownicy zostawali z firmą jak najdłużej. Oznacza to bowiem, że pracownik jest zadowolony i dobrze się czuje w danym miejscu, a to przekłada się automatycznie na zadowolenie klienta. Jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę, a twój pracodawca jest zadowolony, to nic dziwnego, że przez ponad dziesięć lat zatrudniasz się w tej samej agencji pośrednictwa pracy.

Uroczysta ceremonia

Po przywitaniu kieliszkiem Prosecco, jubilaci zasiedli do czterodaniowej kolacji w restauracji Klein Zakopane. Między posiłkami jubilaci zostali uhonorowani na scenie, gdzie z rąk Franka van Goola (CEO) i Karoliny Swobody (dyrektorki operacyjnej) otrzymali odznakę honorową OTTO Work Force, dyplom i piękny bukiet kwiatów. Szczególną uwagę poświęcono pierwszemu pracownikowi tymczasowemu, zatrudnionemu za pośrednictwem OTTO Work Force: Tomaszowi Macioskowi. W 2001 roku był pierwszym pracownikiem tymczasowym, który przybył do Holandii do pracy. Obecnie ma stałą umowę u naszego klienta. W OTTO poznał też swoją żonę, z którą wspólnie zbudował nowe życie w Holandii. Z przemówieniem do dyrekcji wystąpił również jeden z naszych najstarszych pracowników, Józef Jędrzejek, który od wielu lat pracuje w naszym ośrodku zakwaterowania w Laarbruch.

CEO Frank van Gool tak podsumował uroczystość: „To był fantastyczny wieczór. Z dumą wręczałem jubilatom odznaki. Jako firma jesteśmy bardzo szczęśliwi widząc, że tak wielu pracowników po ponad dziesięciu latach wciąż czuje się u nas jak w domu. Oczywiście taki też przyświeca nam cel. Wspaniale jest widzieć po twarzach ludzi, że jako firma wyróżniamy się właśnie dla nich. W najbliższych latach możemy spodziewać się kolejnych jubilatów z dziesięcioletnim stażem, w związku z czym planujemy powtarzać tę uroczystość co rok. Pracownicy są naszym kapitałem i musimy o nich dbać. Przyjemnie jest też podkreślać pozytywne strony branży pracy tymczasowej.”