OTTO Media

06 LIP 2017
LatoHR duży obrazek v2

OTTO na Konferencji LatoHR 2017

Kategoria: News

Nowe metody zarządzania, zwinność procesów rekrutacyjnych, skuteczna współpraca z organizacjami, to tematy, które towarzyszyły tegorocznej Konferencji LatoHR. W panelach dyskusyjnych wzięli udział eksperci z kraju, jak i z zagranicy. Na miejscu nie zabrakło również przedstawicieli OTTO Work Force Polska, które w tym roku pełniło funkcję partnera strategicznego wydarzenia.

Tegoroczna konferencja odbyła się 5 lipca w warszawskim Klubie Bankowca, a jej hasło przewodnie brzmiało „Zwinna organizacja – jak budować zwinny HR?”. W programie wydarzenia znalazły się m.in. case study, które pokazały jak wiele elementów buduje zwinność organizacji. Natomiast Anna Marchewka, National Account Manager w OTTO Work Force Polska, tłumaczyła jak zostać realnym partnerem dla zwinnych organizacji.

Konferencja LatoHR 2017, jak i towarzyszące jej warsztaty, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem przedstawicieli obszaru HR. Była to doskonała okazja, by usprawnić swoje działania oraz lepiej zrozumieć potrzeby swoich pracowników, a co za tym idzie zwiększyć ich zadowolenie i wydajność.