OTTO Media

14 CZE 2016
a9e291f2a9

OTTO POLSKA WŚRÓD LAUREATÓW XXVII EDYCJI MEDALU EUROPEJSKIEGO

Kategoria: News

8 czerwca 2016 r. po raz dwudziesty siódmy w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich. Nagrodę w imieniu OTTO Polska odebrała Małgorzata Jasińska – Area Manager w Oddziale Warszawskim.

W tej edycji konkursu została uhonorowana po raz drugi usługa On-Site.

Otrzymane wyróżnienie jest to już nasza kolejna nagroda w tym konkursie. W 2006 roku firma otrzymała Medal Europejski za Pracę za granicą, w 2009 za Pracę tymczasową, w 2010 za usługę Payroll, w 2011 za Rekrutację i selekcję, w 2012 roku za usługę Pracownicy z Ukrainy, w 2013 za usługę Outsourcing, a w 2014 roku za usługę On-Site.

Medal Europejski jest niekomercyjną, ogólnopolską inicjatywą najważniejszej dla przedsiębiorców instytucji działającej przy Komisji Europejskiej – Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Business Centre Club. Celem nagrody jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie. Medal Europejski przyznawany jest już od 16 lat, a wśród nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, znane na lokalnym rynku, uczelnie wyższe, a także media.

Więcej: http://www.bcc.org.pl/Artykul.274.0.html

Medal Europejski2016a