OTTO Media

07 GRU 2018
47493491 512324149244639 1980795447551197184 n

OTTO Work Force wspiera utalentowanych, młodych ludzi – Polscy shorttrakowcy walczą o medale w Kazachstanie!

Kategoria: Uncategorized

OTTO Work Force, jedna z największych agencji pośrednictwa pracy w Europie, która inwestuje w młode talenty i od 12 lat wspiera short track. W ostatnim czasie przedstawiciele OTTO i PZŁS w łyżwiarstwie szybkim podpisali umowę sponsorską, w ramach której OTTO będzie nie tylko sponsorem Związku, ale również samych łyżwiarzy wypłacając im stypendia na rozwój. Teraz młodzi i ambitni sportowcy walczą w Kazachstanie.

Ten sezon zdecydowanie jest jednym z lepszych dla polskiej kadry short tracku. Natalia Maliszewska po raz pierwszy wygrała Puchar Świata na 500 metrów w łyżwiarstwie szybkim w Calgary, na drugim światowym finale zajęła 4 miejsce, a na początku listopada ponownie zwyciężyła w Salt Lake City dzięki czemu jest liderem w Pucharze Świata.

Na trwającym od dzisiaj Pucharze Świata w Alma Ata w wyścigu na 500 metrów Natalia i Patrycja Maliszewskie z łatwością przeszły do ¼ finału. W wyścigu na 1000 metrów młodsza z sióstr Natalia Maliszewska oraz Nikola Mazur zakwalifikowały się do 1/8 finału. W weekend powalczą o medale.

W tym sezonie Natalia i reszta kadry wystartuje jeszcze w Pucharze Świata w Dreźnie i Turynie. W styczniu zmierzą się również z rywalami podczas Mistrzostw Europy w Dordrechcie oraz w marcu podczas Mistrzostw Świata w Sofii. Wszystkie starty wspiera OTTO Work Force, jedna z największych agencji pośrednictwa pracy.

OTTO Work Force od kilku lat jest sponsorem nie tylko Natalii Maliszewskiej, ale również jej siostry Patrycji i wielu innych, utalentowanych sportowców short tracku. W przeszłości agencja wspierała między innymi Zbigniewa Bródkę, mistrza olimpijskiego z Soczi oraz Aidę Bellę. Z tą dyscypliną związana jest od około 12 lat sponsorując najzdolniejszych sportowców. Na początku grudnia agencja podpisała umowę z Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Szybkiego w short tracku, w ramach której oprócz wsparcia finansowego PZŁS, będzie wspierała finansowo również samych sportowców przekazując im stypendia.

Działalność OTTO Work Force skupiona jest przede wszystkim wokół osób szukających pracy. Od lat wierzymy i wspieramy utalentowanych ludzi w każdym wieku pomagając im znaleźć dobrze płatną pracę. Wierzymy w talenty i staramy się wspierać je w rozwoju. Nasza filozofia działania dotyczy zarówno sportu, jak i zatrudnienia. Każdy zdolny pracownik wspierany jest w ramach programu talent pool, dzięki czemu ma możliwość szybkiego rozwoju kompetencjiWierzy, że w młodych, pełnych pasji ludziach tkwi ogromna siła – komentuje Patrycja Liniewicz, International Recruitment Director w OTTO Work Force.

OTTO Work Force również na poziomie regionalnym nie stroni od wspierania działalności sportowej. Regularnie inwestuje w lokalne kluby, stowarzyszenia czy organizacje chcąc umożliwić rozwój nie tylko sportowców światowego poziomu, ale po prostu – ludzi z pasją.