OTTO Media

17 MAJ 2016
OTTO-Work-Students-na-Ukrainie

OTTO Work Students na Ukrainie

Kategoria: News

Projekt aktywizacji młodzieży na europejskim rynku pracy OTTO Work Students rozwija swoje skrzydła na Ukrainie. Młodzież z Ukrainy, która chce studiować w Polsce, a nie ma na to funduszy, zyskuje możliwość nauki w trybie dziennym oraz zdobywania doświadczenia zawodowego w największych polskich i międzynarodowych firmach. Z uzyskanego wynagrodzenia będzie wstanie pokryć koszty związane z nauką, mieszkaniem i życiem w Polsce.

Studenci dzięki programowi mogą spełniać swoje marzenia o nauce i karierze zawodowej w Polsce. To jedyny tego typu projekt w Polsce. Powstał dzięki współpracy OTTO oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej.

Młodzi ludzie stanowią największy odstek osób bezrobotnych w Europie. Wierzymy, że odpowiednie wsparcie, możliwość rozwoju kompetencji i zdobywania praktycznego doświadczenia zawodowego, sprawi, że młodzież znajdzie swoje miejsce na europejskim rynku pracy.

W zależności od potrzeb kraju, w którym projekt OTTO Work Students jest realizowany, przybiera różne formy. W Polsce to przede wszystkim program praktyk i staży studenckich z obszaru zarządzania, marketingu i rekrutacji, natomiast na Ukrainie OTTO Work Students to program, który łączy możliwość jednoczesnej pracy i nauki w Polsce.

www.ottoworkstudents.com.ua