OTTO Media

01 GRU 2021
OTTO firma dobrze widziana 848x252

OTTO z tytułem “Firma Dobrze Widziana”

Kategoria: News

Spółka OTTO Work Force Central Europe została nagrodzona w konkursie „Firma Dobrze Widziana”, którego organizatorem jest Business Center Club. Uroczysty finał konkursu i przyznanie nagród odbyło się 30 listopada 2021 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Celem projektu “Firma Dobrze Widziana” jest promowanie firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej. Istotnym elementem podlegającym ocenie w konkursie jest polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia, narzędzia i procedury wewnętrzne sprzyjające wyrównywaniu szans zawodowych kobiet i mężczyzn; oceniana jest także skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy nt. jej społecznie odpowiedzialnych działań.

Cieszymy się, że kapituła konkursowa doceniła nasze działania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Jest to dla nasze kolejne wyróżnienie przyznane przez BCC i za każdym razem coraz mocniej motywuje to nas to dalszego rozwoju i ciężkiej pracy.