USŁUGI

Zapewniamy stabilną i długofalową współpracę.

Grupa OTTO jest ekspertem w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Od szesnastu lat optymalizujemy procesy kadrowe, pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na skalę europejską oraz prowadzimy zaawansowane procesy rekrutacyjne.  Proponujemy rozwiązania, które wspomagają elastyczność zatrudnienia i zarządzania procesami kadrowymi w przedsiębiorstwie oraz wiele więcej, w ramach wyspecjalizowanych spółek firmy.

Praca Tymczasowa

Usługa opiera się na rekrutacji i zatrudnieniu przez OTTO pracowników (w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej) oraz delegowaniu ich do pracy w Państwa firmie.

Rekrutacja i selekcja

Dedykowany zespół specjalistów grupy OTTO, pod marką OTTO HR Solutions oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie innowacyjnych rozwiązań HR, w obszarach.

Pracownicy ze Wschodu

Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników ze Wschodu Europy, głównie z Ukrainy, za pośrednictwem biur rekrutacyjnych OTTO we Lwowie i Tarnopolu.

Payroll

Proces naliczania wynagrodzeń wymaga wykwalifikowanych specjalistów z zespole oraz niezawodnego systemu kadrowo-płacowego.

On-Site Services

Jeżeli korzystają Państwo z dużych grup pracowników tymczasowych, oferujemy Państwu „usługę na miejscu”. Pozwoli nam to na udział w planowaniu Państwa produkcji.

Mother Replacement

Proponujemy Państwu pierwsze w Polsce rozwiązanie, które w łagodny sposób pomaga pracującym mamom i pracodawcom na organizację okresu nieobecności, spowodowanej dłuższym urlopem macierzyńskim –  usługę MOTHER RePLACEMENT.