Our people make the difference

OTTO od szesnastu lat zajmuje się międzynarodowym pośrednictwem pracy i doradztwem dla firm z obszaru zintegrowanych rozwiązań HR. Firma powstała w 2000 roku w Holandii. Dzisiaj obecna jest nie tylko w Polsce i Holandii, ale również w Czechach, Niemczech, na Słowacji, Węgrzech, Ukrainie i Bułgarii.

Oferujemy pracę na wszystkich szczeblach zatrudnienia, w wielu branżach. Nasi pracownicy pracują w największych międzynarodowych firmach w Polsce, Niemczech i Holandii. Każdego dnia za naszym pośrednictwem pracuje ponad dziesięć tysięcy osób. OTTO jest otwartą i transparentną firmą, a nasi pracownicy się wyróżniają. Dlaczego? Gdyż wiele trudu wkładamy w proces ich wdrażania i kształcenia.

Wartości OTTO

Zarówno w kontaktach biznesowych, jak i w relacjach z pracownikami kierujemy się wartościami, które wypracowaliśmy w ciągu kilkunastoletniej działalności firmy.

Praca i życie w Holandii

OTTO od początku swego istnienia oferowało pracę w Holandii i tak jest do dzisiaj. Polscy pracownicy są niezwykle cenieni przez holenderskie firmy.

Praca w Niemczech

Niemiecki rynek pracy oferuje bardzo wiele możliwości dla pracowników z Polski, a niemieccy pracodawcy z otwartymi ramionami przyjmują wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników.

Praca w Polsce

W Polsce oferujemy pracę stałą i tymczasową, zarówno dla pracowników niewykwalifikowanych, jak i specjalistów i ekspertów w wielu dziedzinach.

OTTO Talents

W OTTO Talents rozwijamy talenty w obszarze HR. Studentom, uczniom i absolwentom oferujemy możliwości szkolenia oraz praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności poprze praktykę lub pracę.

Kariera w OTTO

  • Etapy procesu rekrutacji
  • Rozwój w OTTO
  • Praktyki i staże
  • To nas wyróżnia
  • Masz pytania