2. Rozwój w OTTO

Dokładamy wszelkich starań by wspomagać rozwój naszych pracowników. Pracownicy mają możliwość realizacji indywidualnego planu rozwoju, uczestniczenia w kursach,  szkoleniach i programach certyfikujących z wybranych obszarów.

Obszary rozwoju w firmie OTTO 

Rekrutacja
OTTO prowadzi rekrutacje na stanowiska tymczasowe, stałe oraz specjalistyczne do pracy w Polsce, Niemczech i Holandii. Konsultanci odpowiadają za realizację projektów rekrutacyjnych z elementami administracyjnymi. Pozyskują kandydatów i kontaktują się z klientem na każdym etapie procesu rekrutacji. W tym obszarze najlepiej sprawdzają się osoby otwarte na kontakt z ludźmi, o wysokich umiejętnościach interpersonalnych.

Sprzedaż i zarządzanie
Pracownicy z tego obszaru odpowiadają za kontakty z klientami, realizację celów sprzedażowych, własnych zadań, oraz celów zespołu. Zarządzają zespołem pracowników,  motywują i rozwijają ich kompetencje. Na stanowiska związane ze sprzedażą i zarządzaniem poszukujemy osób otwartych, z rozwiniętymi umiejętnościami sprzedażowymi i negocjacyjnymi, nastawionych na współpracę z klientem i poszukiwanie nowych rozwiązań, a także z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem.

Kadry i płace
W ramach specjalizacji Kadry i płace, pracownicy zajmują się obszarem doradztwa kadrowo-płacowego na rzecz pracowników i klientów, w tym przygotowaniem dokumentacji pracowniczej, naliczaniem wynagrodzeń. W obszarze kadr i płac najlepiej odnajdują się osoby o umiejętnościach analitycznych, skrupulatne i dokładne.

Marketing i PR
W tym obszarze działalności pracownicy zajmują się zarówno komunikacją wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Kontaktują się mediami, przygotowują akcje marketingowe, prowadzą działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, badań rynkowych, e-marketingu oraz social media. W tym obszarze najlepiej sprawdzają się osoby twórcze i kreatywne.

IT
W obszarze IT firma oferuje rozwój w wielu obszarach, w tym w administracji systemami, programowaniu, zarządzaniu i serwisowaniu sprzętu, zarządzaniem serwerami.

Księgowość, controlling
Pracownicy działu finansów, księgowości i controllingu obsługują całość procesów finansowych firmy. Specjalizacja wymaga dokładności, skrupulatności i umiejętności analitycznych.