PRACA W HOLANDII

Zapraszamy na Fanpage OTTO, facebook.com gdzie codziennie publikujemy informacje na temat naszych ofert pracy za granicą i dynamicznie kontaktujemy się z osobami zainteresowanymi wyjazdem. Wystarczy, że napiszesz komentarz pod postem, z informacją, że jesteś zainteresowany, a jeden z rekruterów zadzwoni do Ciebie jeszcze tego samego dnia.

Wyjedź z nami nawet już jutro, zarabiaj i korzystaj z życia.

 

Infografika-otto-work-force

 

 

Wśród naszych ofert każdy znajdzie dla siebie odpowiednią pracę. Bez względu na to, czy masz doświadczenie, czy nie, my mamy dla Ciebie propozycję. Z nami możesz zdobyć praktykę i umiejętności zawodowe, których wcześniej nie posiadałaś/eś. Kandydaci z dobrą znajomością języka, podstawową, jak i bez kompetencji językowych również znajdują dla siebie zatrudnienie. Każdego przygotowujemy do wyjazdu i do pracy u naszych klientów, prowadzimy szkolenia wstępne oraz wdrożenie językowe, pozwalające na szybką adaptację zawodową.

Naszym pracownikom oferujemy holenderskie kontrakty. Wszystkim staramy się zapewniać gwarantowaną liczbę godzin pracy.

Praca w Holandii to również doskonała okazja dla młodych ludzi na zdobycie cennego, międzynarodowego doświadczenia, nawiązanie nowych kontaktów, poznanie nowej kultury i doskonalenie umiejętności językowych. Każdego roku podczas wakacji prowadzimy rekrutacje uczniów i studentów do pracy wakacyjnej w Holandii. Aplikacje można przesyłać już od kwietnia, aby zapewnić sobie zatrudnienie i zaplanować wyjazd.