PRACA W NIEMCZECH

Zapraszamy na Fanpage OTTO, facebook.com gdzie codziennie publikujemy informacje na temat naszych ofert pracy za granicą i dynamicznie kontaktujemy się z osobami zainteresowanymi wyjazdem. Wystarczy, że napiszesz komentarz pod postem, z informacją, że jesteś zainteresowany, a jeden z rekruterów zadzwoni do Ciebie jeszcze tego samego dnia.

Wyjedź z nami nawet już jutro, zarabiaj i korzystaj z życia.

Infografika-otto-work-force

 

OTTO u największych międzynarodowych pracodawców. Zapewniamy zakwaterowanie, pewne wynagrodzenie, wsparcie koordynatora na miejscu, oraz pomoc w pozyskaniu świadczeń socjalnych i rozliczeniu podatku.

Dodatkowo jeżeli będąc w Niemczech masz pytania lub problemy, możesz zwrócić się o pomoc na miejscu do polskich pracowników OTTO.

Wśród naszych ofert każdy znajdzie dla siebie odpowiednią pracę. Bez względu na to, czy masz doświadczenie, czy nie, my mamy dla Ciebie propozycję. Z nami możesz zdobyć praktykę i umiejętności zawodowe, których wcześniej nie posiadałaś/eś. Nie tylko kandydaci z dobrą znajomością języka niemieckiego, ale również Ci z podstawową oraz nie mówiący po niemiecku znajdują dzięki OTTO zatrudnienie. Każdego przygotowujemy do wyjazdu i do pracy u naszych klientów, prowadzimy szkolenia wstępne oraz wdrożenie językowe, pozwalające na szybką adaptację zawodową.

Naszym pracownikom oferujemy niemieckie kontrakty.