Сортувальник на роботу в фірмі курєрській / Pracy magazynowe w firmie kurjerskiej

  • Miejsce: Ковале / Kowale
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Umowa zlecenie
stawka 16zł brutto
Praca od poniedziałku do piątku / Робота від понеділка по суботу
poniedziałek / понеділок 5:00-11:00
wtorek / вівторок - piątek / пятниця 1:00-10:00
sobota / собота 1:00-09:00
Koszt zakwaterowania 300zł + dojazd do pracy / Проживання 300 zł + безкоштовний доїзд до місця роботи.

Wymagania

Dyspozycyjność do pracy zmianowej , siła fizyczna / сила фізична і диспозиційність

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: ВК/СОР/08/18 / VK/MAG/08/18
Sortowania paczek / Сортування пачок

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Сортувальник на роботу в фірмі курєрській / Pracy magazynowe w firmie kurjerskiej