Atrakcyjna Stawka 11,15 euro brutto plus bonsu do końca roku

  • Miejsce: Hörselgau
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Gwarantujemy!
  • Stawka godzinowa 11,15 € brutto/ h
  • Bonus za każdy przepracowany miesiąc do końca roku wysokośći 150 euro netto!
  • Zakwaterowanie tylko 4,50 euro dziennie, gdy jesteś Kierowcą !
  • Zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 9,00€ dziennie
  • Dodatki za nadgodziny od 41. godziny 25%, za nocki 25%, za niedziele 50%, w święta nie pracują.
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Wymagania

  • Dobra kondycja fizyczna towary i paczki o róznej wadze i rozmiarach.
  • Prawo jazdy (mile widziany tez własny samochód)
  • NIE WYMAGANY żadnych uprawnień – gwarantujemy szkolenie stanowiskowe na miejscu!

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w miejscowości Hörselgau poszukujemy pracowników magazynowych:

  • Zbieranie zamówień, akcesoriów biurowych, książek, oraz artykułów dla zwierząt.
  • Praca z systemem voicepick w języku polskim przy pomocy wózka (Schnellläufer – wózek elektryczny).
  • Praca zmianowa system dwóch zmian plus przerwy.
  • Zakwaterowanie w niedalekiej odległości od miejsca pracy
  • Praca na dłuższy okres czasu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.