Szczegóły oferty pracy

Berlin

  • Miejsce: Berlin, Germany
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy!
  • Bonus 150 euro brutto za przepracowanie 4 tygodni bez przerw i chorobowego !
  • Stawka godzinowa, 10,55 €/brutto
  • Dodatki za nadgodziny od. 41 godziny 25%, za nocki 25%, za niedziele 50%, w święta nie pracują.
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Wymagania

Na co możesz liczyć?

• DODATKI za pracę w święta, urlopy, nadgodziny

• Gwarantowane minimum 151 GODZIN W MIESIĄCU!!

• Praca dwuzmianowa i 3 soboty pracujące, dzięki czemu odłożysz WIĘCEJ!

• Pomoc w ORGANIZACJI TRANSPORTU na miejsce pracy

• Możliwość ZWOLNIENIA Z PODATKU w Niemczech i uzyskania niemieckiego DODATKU SOCJALNEGO NA DZIECKO (Kindergeld)

• Dopełnienie wszystkich formalności (przez Internet) – o nic nie musisz się martwić

• Możliwość podpisania umowy bezpośredniej z firmą, w której pracujesz po 9 miesiącach!

Chcesz dobrze zarobić bez przeprowadzania się?

Opis stanowiska

Jak będzie wyglądać Twoja praca?

Będziesz pracować w dużej i znanej firmie, w której panuje przyjazna atmosfera. Dzięki temu, wielu nowych pracowników zostało z nami na dłużej. Dołączając do zespołu komisjonerów, będziesz mieć bardzo proste zadania

  • zbieranie zamówień online dla klientów indywidualnych
  • wykładanie towaru
  • kontrola jakości żywności
  • przygotowanie zamówień do wysyłki

To praca dwuzmianowa i 3 soboty w miesiącu są pracujące, dzięki czemu odłożysz jeszcze WIĘCEJ!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.