Szczegóły oferty pracy

Brygadzista

  • Miejsce: Białężyce koło Wrześni
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

- Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pakiet świadczeń socjalnych
- Długotrwała współpraca
- Rozwój zawodowy
- Praca w nowoczesnej hali produkcyjnej
- Zatrudnienie w renomowanej Firmie

Wymagania

– Doświadczenie w pracy produkcyjnej na stanowisku brygadzisty/lidera
– Umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom
– Znajomość w podstawowym zakresie budowy maszyn i urządzeń, oraz zasady ich działania

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: KD/B/06/2018
– Koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego
– Raportowanie niezgodności na produkcji
– Monitorowanie przestrzegania instrukcji oraz procedur produkcyjnych
– Sygnalizowanie defektów w maszynach, produkcie oraz inicjowanie działań naprawczych
– Praca w systemie trzyzmianowym

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Brygadzista