Szczegóły oferty pracy

Elektromechanik

  • Miejsce: Warszawa
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Praca tymczasowa z możliwością dłuższego zatrudnienia, w trybie trzy zmianowym bez niedziel. Wynagrodzenie 3434 zł brutto.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

 minimum średnie wykształcenie o kierunku: elektryka, automatyka,
 uprawnienia SEP typu E do 1 kV,
 doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu napraw urządzeń,
 umiejętność analizy schematów elektrycznych,
 wymagana podstawowa znajomość aplikacji biurowych (Outlook, Excel),
 komunikatywność,
 orientacja na szczegóły i rzetelność,
 umiejętność pracy pod presją czasu.
 mile widziana znajomość systemów transportowo-przenośnikowych taśmowych oraz podstaw pracy z falownikami Danfoss

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: 092017DU
 konserwacja sortera automatycznego, opartego o nowoczesne elementy automatyki i mechaniki
 bieżące usuwania usterek i nadzór nad prawidłowa pracą urządzeń podczas sortowania automatycznego paczek
 konserwacja pozostałych urządzeń technicznych w Centrum Sortowania
 wykonywanie innych prac technicznych na terenie Centrum Sortowania

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Elektromechanik