Szczegóły oferty pracy

Komisjoner art. dla zwierząt

  • Miejsce: Krefeld, Niemcy
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

•             Stawka godzinową €10,50 brutto
•             Zakwaterowanie za tylko 9 euro dziennie
•             Praca na dwie zmiany 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00
•             Dodatki zmianowe (25% nadgodziny, 25% nocki, 50% niedziele)
•             Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
•             Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
•             Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Wymagania

•            Znajomość niemieckiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie prostych poleceń oraz cyfr
•            Mile widziane prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

•            Zbieranie zamówień z wykorzystaniem systemu Voice Pick (produkty dla zwierząt)
•            Obsługa wózków typu "Schnellläufer"
•            Kontrolowanie jakości towaru
•            Przygotowanie towaru do późniejszej wysyłki

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810 , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.