Szczegóły oferty pracy

Komisjoner – magazyn e-commerce

  • Miejsce: Niederaula, Germany
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy!
  • Stawka godzinowa od 11,00 € brutto/ h
  • Zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 9,00€ dziennie
  • Dodatki za nadgodziny od 41. godziny 25%, za nocki 25%, za niedziele 50%, w święta nie pracują.
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Wymagania

  • Dobra kondycja fiyzczna
  • Solidność i chęć do pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w miejscowośc Niederaula poszukujemy komisjonerów – magazynierów bez wymogu języka niemieckiego. Praca w magazynie z przesyłkami e-commerce jednej z największych frim na świecie

  • Stawka 11,00 euro brutto za /h
  • Zbieranie zamówień przy pomocy skanera ręcznego
  • przepakowywanie i pakowanie produktów
  • Praca w systemie zmianowym :  6.00 – 14.30 i 14.30 – 23.00

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.