Szczegóły oferty pracy

Komisjoner Magazynu Drogeryjnego

  • Miejsce: Ulm, Germany
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy!
  • Stawka godzinowa, 12,00€/brutto
  • Zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 9,00€ dziennie
  • Dodatki za nadgodziny od. 41 godziny 25%, za nocki 25%, za niedziele 50%, w święta nie pracują.
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Wymagania

• NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!
• rzetelność i sumienność
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód

Opis stanowiska

Najważniejsze informacje dla Ciebie:

  • Dla naszego klienta w miejscowości Ulm poszukujemy pracowników magazynowych.
  • Pracownicy pracują na komisjonowaniu  skaner reczny,  oraz rozładunku na Warenausgang. (przepychają Dolly na kolkach z przyczepy na hale i z hali na przyczepy).
  • Komisjonowanie  artykułów drogeryjnych, słodyczy, akcesorii świątecznych i szkolnych
  • Osoby z własnym samochodem, mogą liczyć na bonus w wysokości 50 euro miesięcznie za każdego pasażera mochodem, mogą liczyć na bonus w wysokości 50 euro miesięcznie za każdego pasażera
  • Stawka godzinowa .: 12,00€/brutto

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.