Szczegóły oferty pracy

Komisjoner w magazynie wysokiego składu

  • Miejsce: Rennerod, Rennerod
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Zapewniamy:
  • Atrakcyjną stawkę w euro dla osób bez znajomości języka niemieckiego: 10,50 euro brutto/godzinę, a ze znajomością języka niemieckiego: 11,50 euro brutto/godzinę,
  • Zakwaterowanie w okazjonalnej cenie 30 euro tygodniowo,
  • Pracę w systemie 3- zmianowym,
  • Szansę zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków wysokiego składowania,
  • Niemiecką umowę z gwarancją godzin.

Wymagania

Idealny kandydatat:

  • Nie ma przeciwskazań do pracy na wysokościach – 10-15 metrów,
  • Posiada prawo jazdy kat. B – dodatkowy atut!
  • Nie wymagamy doświadczenia w obsłudze wózków wysokiego składowania – wszystkiego nauczymy Cię sami!

Opis stanowiska

Dołączając do nas będziesz odpowiedzialny za:

  • komisjonowanie towarów przy użyciu skanera magazynowego,
  • obsługa przyjęć i wydania asortymentu,
  • sortowanie i pakowanie zamówień,
  • transportowanie towarów za pomocą wózka widłowego wysokiego składowania;

Informacje o firmie

Olympia Germany