Komisjoner w znanej międzynarodowej sieci sklepów spożywczych

  • Miejsce: Stuttgart, Germany
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Stawka godzinowa: 11,15 € brutto/ h
  • Po okresie próbnym wypłata dodatków świątecznych (wraz z listopadowym wynagrodzeniem) oraz urlopowych (wraz z czerwcowym wynagrodzeniem).
  • Pracujemy z kontem godzinowym (Zeitkonto).
  • Wypłata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca.
  • Możliwość przejęcia przez klienta już po 9 miesiącach
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.
  • Zakwaterowanie o wysokim standardzie 5 km od miejsca pracy, płatne tylko 9,00€ dziennie.
  • Możliwość zwrotu kosztów zakupu karty miejskiej w Stuttgart
  • Możliwość dojazdu do pracy tramwajem i u-bahn
  • 25% dodatku za prace w godzinach nocnych 23.00 - 6.00.
  • 50% dodatku za prace w niedziele.
  • 100% za prace w święta.
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego.
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu.

Wymagania

  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!
  • Rzetelność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praca w jednym z największych ośrodków miejskich w Niemczech

Opis stanowiska

Najważniejsze informacje dla Ciebie:
Dla naszego klienta w Stuttgarcie szukamy komisjonerów:

  • Zbieranie zamówień on-line (produkty spożywcze)
  • Wykładanie artykułów z zachowaniem przepisów FIFO
  • Sprawdzanie jakości żywności
  • Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
  • Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

Praca na 2 zmiany:
06:00-13:30 i 13:30-21:00 (w przypadku soboty jeden dzień wolny w tygodniu).
Praca na kilku strefach temperaturowych (chłodnie 0-10 stopni– odzież ochronna odpowiednia dla działu udostępniona po okresie przyuczenia, hala główna)
Praca na skanerze ręcznym.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.