Szczegóły oferty pracy

Komisjoner w znanym dyskoncie koło Stuttgart

  • Miejsce: Waldenburg, Germany
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy!
  • Stawka godzinowa 12,50  € brutto/ h
  • Zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 9,00€ dziennie
  • Dodatki za nadgodziny od 41. godziny 25%, za nocki 25%, za niedziele 50%, w święta nie pracują.
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Wymagania

  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!
  • Rzetelność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zakwaterowanie o wysokim standardzie, płatne tylko 9,00€ dziennie.

Opis stanowiska

Najważniejsze informacje dla Ciebie:
Dla naszego klienta w Waldenburg szukamy komisjonerów:

  • Zbieranie zamówień on-line (produkty spożywcze)
  • Wykładanie artykułów z zachowaniem przepisów FIFO
  • Sprawdzanie jakości
  • Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
  • Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali
  • Stawka godzinowa: 12,50 € brutto/ h

Praca na 2 zmiany:
06:00-14:30 i 14:30-23:00 (w przypadku soboty jeden dzień wolny w tygodniu).
Praca na skanerze ręcznym.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810 , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.