Szczegóły oferty pracy

Komisjoner z uprawnieniami na wózki widłowe

  • Miejsce: Erfurt, Germany
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy:
  • Dobrą stawkę 12,40 €/h (+ dodatki) i wypłaty zawsze na czas!
  • Zakwaterowanie płatne tylko 9,00€ dziennie
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
  • Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy czołowy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy  3 miesiące.
  • Prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Opis Pracy:

  • Zakwaterowanie płatne tylko 9,00€ dziennie!
  • Komisjonowanie artykułów
  • Obsługa wózka widłowego
  • Pracę na dwie zmiany 06.00 – 13.30, 13.30 – 22.00 (soboty są obowiązkowe)

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.