Szczegóły oferty pracy

Komisjoner żywności bez znajomości języka

  • Miejsce: Feuchtwangen, Niemcy
  • Kraj: Niemcy

Warunki zatrudnienia

Atrakcyjną stawkę godzinową: 10,50 euro brutto
Dodatki: 25% nadgodziny i nocki, 50% niedziele
Zakwaterowanie : 7 euro dziennie
Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Wymagania

Własny samochód (mile widziany)
NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Opis stanowiska

Komisjonowanie żywności / produktów dla zwierząt z pomocą systemu głosowego lub tableta
Obsługa wózka elektrycznego z platformą dla kierowcy ( Schnellaufer )
Odbiór i wysyłka skompletowanych zamówień
Praca w systemie 2 zmianowym 06:00 – 14:00  / 14:00 – 22:00

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810 , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.