Szczegóły oferty pracy

LR Nedlin PL

  • Miejsce: Elsloo, Netherlands
  • Kraj: Holandia

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- Atrakcyjna stawka godzinowa 12,66 euro + dodatki
- Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Cotygodniowa wypłata
- Stała praca na długi okres czasu
- Możliwość urlopów
- Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
- Pracę dostępną praktycznie od zaraz!
- Pewne zatrudnienie przy minimum formalności
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
- Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
- Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!Undo

Wymagania

  • Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku w pralni chemicznej nie musisz znać języka obcego by zacząć z nami pracę
  • Język angielski wymagany dla osób bez doświadczenia
  • Jeśli lubisz czystość i porządek to praca w sam raz dla Ciebie!
  • Wymagane staranne wykonywanie czynności, składanie, pakowanie oraz prace związane z obsługa maszyn piorących.

Opis stanowiska

Bądź odpowiedzialny za to, aby brudne pranie znów wyszło czyste!

Zacznij sortować przywiezione pranie do odpowiednich maszyn. Następnie wprowadzisz czyste pranie do maszyn do prasowania i składania, a czystą bieliznę i ubrania zapakujesz. Dzięki Tobie całe pranie będzie pachniało czystością i świeżością.

Przez pierwsze cztery tygodnie zostaniesz przeszkolony przez swojego kolegę, aby zrozumieć proces i czynności. Szkolenie to odbędzie się w pięcioosobowym zespole.

Zyskaj możliwość rozwoju w kierunku lidera zmiany! Bądź produktywny i aktywny! Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00.

Firma Nedlin specjalizuje się w usługach czyszczenia bielizny przemysłowej, ze szczególnym uwzględnieniem branży szpitalnej i hotelarskiej. Każdy dzień oferuje nowe możliwości doskonalenia i rozwoju. Podziel się swoją energią i zostań częścią zespołu!