Szczegóły oferty pracy

Magazyn lgosityczny – bez znajomości języka obcego!

  • Miejsce: Netherlands
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
  • Stabilne zatrudnienie nawet do końca roku,
  • Atrakcyjna stawka z dodatkami i wypłatą co tydzień,
  • Transport do pracy,
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
  • Darmowa aplikacja mobilna myOTTO z dostępem do pasków wynagrodzeń, planu pracy oraz szybkiego kontaktu z nami,
  • Telefoniczny kontakt 24h/dobę z infolinią, która odpowie na Twoje pytania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w programie Talent Pool dla najlepszych wewnątrz Teamu OTTO – szkolenia na da dodatkowe funkcje, np. operator wózka widłowego, trener,
  • Profesjonalny test osobowości Best Match zupełnie za darmo, dzięki któremu lepiej poznasz siebie!

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy długoterminowej,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań.

Opis stanowiska

  • Praca w magazynie logistycznym w dziale: rozładunku/załadunku kontenerów lub na produkcji,
  • Kontrola jakości asortymentu,
  • Pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki,
  • Etykietowanie.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 75412855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.