Szczegóły oferty pracy

Magazynier

  • Miejsce: Lipsk, Niemcy
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

- Atrakcyjną stawkę godzinową: 11,14 euro brutto
- Dodatek 25% do godzin nocnych (23.00-06.00)
- Tanie zakwaterowanie w pobliżu: 10 euro dziennie
- Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
- Niemiecką umowę o pracę tymczasową z gwarancją godzin
- Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Wymagania

-Uprawnienia na wózki widłowe
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1 / A2
– Doświadczenie na w/w stanowisku
– Rzetelność i sumienność
 -Umiejętność pracy w zespole
– Mile widziane prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

– Praca jako magazynier
– Zbieranie zamówień za pomocą wózka "amajza"
– Rozładunek i załadunek towaru
– Praca głównie w systemie dwuzmianowym 06:00-14:15 / 14:05-22:20
+ możliwość nadgodzin w soboty!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.