Szczegóły oferty pracy

Magazynier

  • Miejsce: Gdańsk
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

- umowa o pracę na 3/4 etatu lub umowę zlecenie - do ustalenia
- dowóz do pracy (z Gdańska Głównego)
- wynagrodzenie miesięczne + premie lub wynagrodzenie godzinowe
- praca w renomowanej firmie kurierskiej

Wymagania

– dyspozycyjność do pracy zmianowej 03:00-11:00 lub 14:00-21:00 lub inne godziny ustalone indywidualnie (poniedziałek – piątek) do ustalenia indywidualnie
– mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
– kondycja pozwalająca na pracę fizyczną
– umiejętności obsługi skanera,

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: AR/SORT/KOW/09/2018
– rozładunek i załadunek transportów liniowych w Centrum Sortowania,
– sortowanie przesyłek standardowych i niestandardowych,
– przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Magazynier