Szczegóły oferty pracy

Magazynier Operator RMA

  • Miejsce: Venray
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:

  • pewne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • obsługę polskich koordynatorów
  • dojazd do pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie

Wymagania

 Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie drobnych kontroli towarów
  • praca w systemie SAP oraz związane z nim czynności – rezerwacje, przesunięcia magazynowe towarów,
  • sprawdzanie stanów magazynowych
  • raportowanie w programie Excel
  • usuwanie usterek/rozpakowywanie

Opis stanowiska

Kompetencje:

  • Wymagana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość któregokolwiek z systemów MRP – znajomość programu SAP będzie atutem (nie jest jednak konieczne)
  • Wymagana podstawowa znajomość programu Excel
  • Chęć do nauki, dokładność, umiejętność pracy w zespole

Dla naszego Klienta z branży logistycznej. Poszukujemy kandydatów chętnych do rozpoczęcia pracy w miejscowości Venray, przy pracach magazynowych. Nasz Klient jest liderem rozwiązań outsourcingowych w logistyce. Integruje czynności produkcyjne, transportowe, systemy e-biznes, marketing e-biznes i programy do obsługi klienta. Oddział zajmuje się głównie magazynowaniem i zarządzaniem zwrotami. ModusLink obsługuje klientów takich jak Tom Tom, Tassimo i kamery GO PRO.