Szczegóły oferty pracy

Magazynier – Operator wózka widłowego – Gliwice

  • Miejsce: Gliwice
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
-Atrakcyjne wynagrodzenie – 2 850zł brutto miesięcznie + premia,
-Udział w szkoleniach wewnętrznych,
-Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
-Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
-Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
-Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
-Chęć i motywacja do pracy.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: MA/09/2018/MLP
Opis stanowiska:
– Załadunek i rozładunek towarów,
– Obsługa wózka widłowego,
– Prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Magazynier - Operator wózka widłowego - Gliwice