Szczegóły oferty pracy

Magazynier/Operator wózka widłowego

  • Miejsce: Kokotów
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– uprawnienia UDT
– doświadczenie w obsłudze wózków widłowych minimum 6 miesięcy chęć do pracy

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: OB/MAGKOK/07/2020
– czasowe i sprawne dokonywanie rozładunków i załadunków środków transportu przy pomocy wózka jezdniowego.
– transport towarów wewnątrz magazynu do miejsca składowania
– sporządzenie dokumentacji fotograficznej towaru uszkodzonego lub niezgodnego ze standardami klienta
– skanowanie towarów
– weryfikacja dostał oraz wysyłek
– plombowanie samochodów wyjeżdżających z towarem
– kontrola nad wydawanym z magazynu towarem zarówno pod względem jakościowym i ilościowym

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.
– Umowę o pracę na pełen etat- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
– Atrakcyjne wynagrodzenie

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Magazynier/Operator wózka widłowego