Szczegóły oferty pracy

Magazynier / Order Picker

  • Miejsce: Gernsheim
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Praca w systemie 3 zmianowym
Kontakt:
 kmoczko@ottoworkforce.pl
 mobile: +48606 853 675

Wymagania

  • Prawo jazdy kat B mile widziane
  • Pracowitość, punktualność i niezawodność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość języka niemieckiego

Opis stanowiska

Proponujemy zatrudnienie na stanowisku pracownik magazynu,
Praca na kilku różnych działach, gdzie zdobywasz wiedzę i poznajesz zakres obowiązków.
Komisjonowanie za pomocą list, sortowanie produktów, wkładanie produktów do paczek, zgłaszanie błędów.
Zwroty i reklamacje – sortowanie i przetwarzanie zwrotów i reklamacji, tworzenie kolejnych zleceń, tworzenie kredytu u klienta.
Opracowywanie i kontrola błędów z komisjonowania – kontrola zawartości paczek za pomocą skanera, opracowywanie    błędów/braków.
Kontrola i wprowadzanie przychodzących produktów – przetwarzanie przychodzących towarów, pakowanie, przepakowywanie

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 75412855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.