Szczegóły oferty pracy

Magazynier – Specjalista ds. obsługi klienta – Mysłowice

  • Miejsce: Mysłowice
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w systemie dwuzmianowy w godzinach 5:00-13:0;11:00-19:00,
- wynagrodzenie miesięczne 2312 zł brutto + premia,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wymagania

Wymagania:
– chęć i motywacja do pracy,
– doświadczenie w obsłudze programów komputerowych,
– mile widziane doświadczenie w obsłudze skanera,
– dokładność, sumienność,
– dyspozycyjność od 1.06,2018

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: MA/06/2018/DL
Opis stanowiska:
– załadunek i rozładunek przesyłek,
– obsługa skanera oraz programów komputerowych,
– przyjmowanie paczek od klientów,
– prace zlecone przez przełożonego.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Magazynier - Specjalista ds. obsługi klienta - Mysłowice