Szczegóły oferty pracy

Magazynier z obsługą komputera – Koninko k. Kórnika

  • Miejsce: Koninko k. Kórnika
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- pewne wynagrodzenie podstawowe w wys. 2600 zł brutto/miesiąc,
- premia regulaminowa i uznaniowa (20%),
- praca w godz. 14-22, 22-6,
- możliwość zatrudnienia na stałe przez klienta.

Wymagania

– umiejętność organizacji czasu pracy,
– umiejętność pracy w zespole,
– chęć i motywacja do pracy.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: MK/MagKon/2017
– praca przy komputerze – wpisywanie danych do systemu,
– pomiar i skanowanie przesyłek,
– układanie i porządkowanie paczek na magazynie,
– przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Magazynier z obsługą komputera - Koninko k. Kórnika