Szczegóły oferty pracy

Magazynier – Zabrze

  • Miejsce: Zabrze
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

OFERTA:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- Możliwość pracy bezpośrednio u klienta.

Wymagania

WYMAGANIA:
-Zaangażowanie i pracowitość,
-Umiejętność współpracy w zespole,
-Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
-Dyspozycyjność w godz. 19-23, oraz 2:00-6:00

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: Nr ref. MA/04/2018/D
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Sortowanie przesyłek kurierskich,
-Przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki,
-Załadunek i rozładunek towaru,
-Prace magazynowe.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Magazynier - Zabrze