Szczegóły oferty pracy

Magazynier

  • Miejsce: Kowale
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

- umowa zlecenie lub umowa o pracę na 3/4 etatu
- posiłek regeneracyjny w okresie jesienno-ziomowym
- wynagrodzenie godzinowe (zlecenie) lub miesięczne + premia + dodatki za pracę w nocy (umowa o pracę)
- pracę w renomowanej firmie

Wymagania

– dyspozycyjność do pracy w godzinach 03:30-09:30 (10:00)
– mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
– kondycja pozwalająca na pracę fizyczną
– umiejętności obsługi skanera

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SK/SORT/KOW/05/2018
– rozładunek i załadunek transportów liniowych w Centrum Sortowania,
– sortowanie przesyłek standardowych i niestandardowych,
– przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Magazynier