Szczegóły oferty pracy

Magazyny XPO w Eindhoven

  • Miejsce: Eindhoven, Netherlands
  • Kraj: Holandia

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- Atrakcyjna stawka godzinowa+dodatki zmianowe/weekendowe
- Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Cotygodniowa wypłata
- Stała praca na długi okres czasu
- Możliwość urlopów
- Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
- Pracę dostępną praktycznie od zaraz!
- Pewne zatrudnienie przy minimum formalności
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
- Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center

Wymagania

–  Podstawowa Znajomość języka angielskiego
– Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy
– Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)
– Dobra kondycja fizyczna oraz motywacja do pracy

Opis stanowiska

Menlo Worldwide B.V. to magazyn logistyczny współpracujący z wieloma klientami. Każdy klient to osobny dział – od znanych producentów odzieży przez kosmetyki, sprzęty medyczne oraz materiały budowlane do magazynu sklepów internetowych. Do obowiązków pracownia należy m.in. zbieranie zamówień ze skanerem, pakowanie, etykietowanie, sortowanie, kontrola jakości oraz przygotowanie towaru do wysyłki.
Praca jest w tygodniu jak i w weekendy w systemie zmianowym. Istnieje możliwość nadgodzin.
Zainteresowany? Aplikuj już dziś!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.