Szczegóły oferty pracy

Mechanik / Elektromechanik – Gniezno

  • Miejsce: Gniezno
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie- umowa o pracę
- Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dofinansowania między innymi na wczasy, aktywność sportową
- Wiele innych wyjątkowych benefitów (szkolenia rozwojowe, premie z okazji narodzin dziecka, ślubu, słodkości na każdy miesiąc, paczki świąteczne dla pracowników…)
- Przyjazne środowisko pracy, celebrowanie sukcesów

Wymagania

– Wykształcenia odpowiadającego stanowisku- mechaniczne lub elektryczne
– Minimum 3 letniego doświadczenia
– Umiejętności w zakresie:
– diagnostyki, napraw maszyn i urządzeń
– czytania rysunku technicznego
– obsługi przyrządów pomiarowych
– Znajomości układów pneumatyki
– Znajomości budowy układów napędowych oraz sterowania opartych na sterownikach PLC
– Znajomości budowy układów bezpieczeństwa
– Mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny hydrauliki

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: JG/MECHGNI/11/2019
– Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń na wydziałach produkcyjnych
– Realizacja zadań prewencyjnych
– Realizacja usprawnień

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Mechanik / Elektromechanik - Gniezno