Szczegóły oferty pracy

Mechanik Samochodów Ciężarowych.

  • Miejsce: Niemcy, Belgia, Hiszpania, Francja
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- samochód służbowy
- wynagrodzenie: 6-8 tys netto .
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie NNW
- System pracy:
4 tygodnie za granicą, 2 tygodnie w Polsce
8 tygodni za granicą, 4 tygodnie w Polsce

Wymagania

– dobra organizacja pracy,
– prawo jazdy kat.B,
– minimum 2-letnie doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych, autobusów lub 5-letnie doświadczenie w naprawie samochodów,
– znajomość obsługi komputera diagnostycznego

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: Mech/zagr/12
– realizacja zleceń serwisu na terenie Polski i Europy
– oględziny pojazdów i miejsc powypadkowych
– diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i pojazdów dostawczych,
– praca w krajach zachodnich (Niemcy, Belgia, Hiszpania, Francja)

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Mechanik Samochodów Ciężarowych.