Szczegóły oferty pracy

Mechanik/serwisant urządzeń elektrycznych – Gądki

  • Miejsce: Gądki k. Poznania
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

- umowa o pracę tymczasową
- wynagrodzenia w wysokości 3400zł brutto
- nagroda w wysokości do 500zł brutto
- terminowo wypłacane wynagrodzenie

Wymagania

– wykształcenie zawodowe techniczne (elektryk, automatyk, elektromechanik)
– uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane uprawnienia pomiarowe),
– umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
– dobrej organizacji pracy, solidności i dokładności w wykonywanych obowiązkach,
– gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: AS/MechSerw/10/17
– bieżąca kontrola i nadzór urządzeń
– usuwanie bieżących awarii
– zapobieganie przyczynom powstawania awarii
– wykonywanie przeglądów prewencyjnych;
– wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Mechanik/serwisant urządzeń elektrycznych - Gądki