Szczegóły oferty pracy

Młodszy Inspektor ds. Administracji Sprzedaży

  • Miejsce: Katowice
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy
• umowa zlecenie
• system pracy jednozmianowa 8-16
• praca w młodym zespole
• możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia średniego
• bardzo dobrej znajomości i obsługi komputera (MS Office)
• znajomości systemu SAP mile widziana
• dobra znajomość Excel ‘a
• samodzielności
• odpowiedzialności i skrupulatności
• konsekwencji i zdyscyplinowania w realizacji celów
• rozwiazywanie problemów

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SP/AS/04.2019
Zakres obowiązków:
• Rejestracja w systemach informatycznych kartotek klientów rozpoczynających współpracę z firmą
• Aktualizacja danych podstawowych klientów oraz weryfikacja kompletności i poprawności wprowadzonych danych podstawowych.
• Rejestracja i aktualizacja umów marketingowych klientów w systemach informatycznych firmy
• Współpraca z działem sprzedaży, informowanie interesariuszy o wprowadzonych zmianach w kartotekach klientów oraz o wprowadzanych zmianach w umowach.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Młodszy Inspektor ds. Administracji Sprzedaży