Szczegóły oferty pracy

Montażysta w Firmie Eventowej

  • Miejsce: Venray
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Co możemy Ci zaproponować:
- Stabilne zatrudnienie potwierdzone certyfikatami
- Cotygodniową wypłatę
- Dodatki za pracę w nocy (1 na 4 zleceń jest w nocy)
- Dodatki za dojazd na miejsce montażu 0.10 eur/km
- Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto
- Rezerwę na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto
- Zakwaterowanie oraz transport do Holandii
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Darmowy abonament sieci Vodafone – będziesz w stałym kontakcie z najbliższymi
- Minimum formalności i pakiet pracowniczy

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?:
– znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
– zaangażowania, samodzielności, prezycyjności
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Opis stanowiska

Co będziesz robić:
– montować i rozmontowywać hale, namioty i sceny
– przygotowywać sprzęt do montażu
– przenosić i składać elementy scen itp.