Szczegóły oferty pracy

Monter /ka – Namysłów

  • Miejsce: Namysłów
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

Czego oczekujemy:
– dyspozycyjności od 1.03.21 r
– zaangażowania i sumienności
– zdolności manualnych
– dyspozycyjności do pracy w systemie trzy zmianowym (czterobrygadowym)
– chęci do nawiązania długotrwałej współpracy
– mile widziane będzie doświadczenie w pracach produkcyjnych

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: DK/MON/02/21
Do twoich obowiązków należeć będzie m.in.:
– produkowanie wyrobów zgodnie ze standardami firmy
– dbanie o jakość produktu, kontrola procesu
– obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
– zachowanie porządku w miejscu pracy

Co oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
– atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki
– dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
– kilkudniowe szkolenie, które pozwoli Ci od podstaw nauczyć się pracy na stanowisku montera
– przyjazną atmosferę w miejscu pracy

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy elektronicznych sterowników dla branży AGD , poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:
Monter /ka