Szczegóły oferty pracy

Monter Maszyn i Urządzeń – KUTNO

  • Miejsce: Kutno
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w systemie trzyzmianowym w godzinach 6:00-14:0;14:00-22:00, 22:00-6:00
- wynagrodzenie godzinowe podstawowe 15,50 zł brutto
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wymagania

Wymagania:
– chęć i motywacja do pracy,
– mile widziana umiejętność korzystania z narzędzi i elektronarzędzi,
– dokładność, sumienność

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: MO/0805/2018
Opis stanowiska:
– obsługa prostych narzędzi
– wykonywanie prostych prac związanych z montażem maszyn i urządzeń dla rolnictwa i leśnictwa
– prace zlecone przez przełożonego.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Monter Maszyn i Urządzeń - KUTNO