Szczegóły oferty pracy

Obsługa klienta – Racibórz

  • Miejsce: Racibórz
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy

• Umowa zlecenie 15.50 brutto/ h
• Praca w systemie jednozmianowym

Wymagania

Wymagania:

• zorientowanie na obsługę klienta i zaangażowanie;
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
• umiejętność pracy indywidualnej i w zespole;
• wykształcenie min. zawodowe.
• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: CR/ 01/2019
Opis stanowiska:

• Obsługa klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów działu.
• Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu działu oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Obsługa klienta - Racibórz