Oferta świąteczna pakowanie produktów spożywczych w okolicach Amsterdamu

  • Miejsce: Zaandam
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

- Atrakcyjna stawka godzinowa
- Dodatki za pracę zmianową oraz weekendową
- Dodatki wakacyjne oraz urlopowe
- Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Cotygodniowa wypłata
- Stała praca na długi okres czasu
- Możliwość urlopów
- Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
- Zakład pracy w okolicach Amsterdamu
- Możliwe wyjazdy dla grupażdy pracownik dostaje bonus w postaci 5 paczek mięsa tygodniowo
- Dopłaty do wyżywienia na terenie zakładu

Wymagania

– Możliwość wyjazdu w parach/ ze znajomymi
– Chęć i motywacja do pracy
– Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Opis stanowiska

Chcesz dobrze zarobić przed Świętami oraz zjechać do domu na święta? Do tego zyskać bonus i dofinansowanie do przejazdu do Holandii? Ta oferta jest na Ciebie!
Praca polega na pakowaniu produktów mięsnych (produkty grillowe, kiełbaski, kotlety- praca nie jest związana z filetowaniem czy krojeniem mięsa), kontroli linii produkcyjnej oraz przygotowaniem towaru do wysyłki. Praca w tygodniu jak i weekedny w trybie zmianowym.

Oferujemy:
– Dobre stawki godzinowe i wiele dodatków
Bonusy oraz dofinansowanie do przyjazdu na teren Holandii
– Pracę dostępną praktycznie od zaraz z możliwością zjazdu na Święta
– Pewne zatrudnienie przy minimum formalności
– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
– Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej (opcjonalnie)
– Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
– Telefoniczną pomoc 24/7 – Operations Service Center
– Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników

Interesujące? Wystarczy, że wyślesz nam swoją aplikację, a my zrobimy resztę!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.