Oferta świąteczna pakowanie produktów spożywczych w okolicach Amsterdamu

  • Miejsce: Zaandam
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • stabilne zatrudnienie
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzenia składek
  • oferujemy umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • polskojęzyczną opiekę w Holandii
  • tygodniowy system naliczania wynagrodzeń
  • dodatek za pracę w nadgodzinach
  • zakład pracy w okolicach Amsterdamu
  • możliwe wyjazdy dla grup
  • każdy pracownik dostaje bonus w postaci 5 paczek mięsa tygodniowo
  • dopłaty do wyżywienia na terenie zakładu

Wymagania

  • możliwość wyjazdu w parach/ ze znajomymi
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość powrotu na Boże Narodzenie do domu

Opis stanowiska

  • praca przy pakowaniu produktów mięsnych (produkty grillowe, kiełbaski, kotlety- praca nie jest związana z filetowaniem czy krojeniem mięsa)
  • kontrola linii produkcyjnej
  • bieżące pracę związane z produkcją
  • przygotowywanie towaru do wysyłki

Zakłady produkcyjne Hilton Foods w Zaandam w okolicach Amsterdamu