Szczegóły oferty pracy

Operator linii do anodowania aluminium

  • Miejsce: Siewierz k. Zawiercia
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Pracę w systemie 3 zmianowym
• Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS,
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• Dobrą atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa zautomatyzowanych linii, wraz z elementami ustawiania parametrów pracy)
• bardzo dobra znajomość procesu anodowania
• wiedza z zakresu prowadzenia podstawowych analiz chemicznych
• znajomość obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych właściwych dla procesu

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: AO/06/2018/DP
Zakres obowiązków:
• Prace przy anodowaniu wyrobów z aluminium
• Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości
• Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu
• Stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania,
• Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator linii do anodowania aluminium