Szczegóły oferty pracy

Operator linii montazowej w Geldrop

  • Miejsce: Geldrop
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie
  • darmowy abonament Vodafone abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi.
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy (praca na dwie zmiany)
  • gwarantowany dodatek do każdej przepracowane godziny 11%
  • gwarantowany dodatek wakacyjny 8%
  • rezerwę na poczet urlopu
  • cotygodniową wypłatę  stały dostęp do paska wypłat
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)

Wymagania

  • Umiejętność posługiwania się różnego typu narzędziami, np. klucze, nakrętki, śruby, itp
  • Znajomości podstaw rysunku technicznego
  • Dokładności i precyzja pracy
  • Znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym

Opis stanowiska

Praca odbywa się w systemie jedno zmianowym  w godzinach 07.30-16.00. Polega na montażu produktów  który należy złożyć na podstawie rysunku technicznego. Praca odbywa się na nowej hali w zmechanizowanym, czystym środowisku pracy.

Kuhn Geldrop B.V. jest liderem rynku w dziedzinie narzędzi rolniczych. W oddziale w Geldrop, produkowane są wysokiej jakości maszyny rolnicze.