Szczegóły oferty pracy

Operator Maszyn

  • Miejsce: Białężyce koło Wrześni - woj. Wielkopolskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

- Praca zmianowa
- Stabilne zatrudnienie
- Umowa o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system benefitów.
- Praca w nowoczesnej hali produkcyjnej.
- Zatrudnienie w renomowanej Firmie.

Wymagania

– Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe poparte doświadczeniem lub średnie o profilu technicznym.
– Doświadczenie w pracy produkcyjnej
– Wiedza techniczna
– Dobra kondycja fizyczna – praca stojąca
– Umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość.
– Dobra organizacja pracy własnej.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: KD/OM/11/2017
– Praca przy produkcji szyberdachów według ustalonych standardów i zgodnie z wytyczonymi celami.
– Realizacja planów produkcyjnych.
– Prace montażowe.
– Operowanie manualne oraz zautomatyzowane.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator Maszyn